Nodarbības "Gaidīsim kopā !"

 Notiek katru pirmdienu  10.00 -12.00
 Dalība: 10 Eur
 15 Eur pārim 

Topošo vecāku nodarbībās "Gaidīsim kopā!" tiksimies  un dalīsimies ar sajūtām, lai padarītu gaidīšanas laiku interesantāku, krāsaināku, gaišāku un vienlaikus arī gūtu informāciju par visu saistībā ar gaidību laiku, dzemdībām un pēcdzemdību periodu. Kā tikt vaļā no rīta nelabuma? Ko darīt ar sāpošo muguru? Kā gatavoties dzemdībām? Kādas ir dzemdību pozas? Kā elpot dzemdībās? Kā pareizi ģērbt un nēsāt bērniņu? Kāpēc bērni raud? Kāds ir dienas režīms ar jaundzimušo? Kurā brīdī uzsākt piebarojumu? Kāds labums no zīdīšanas? Kādas ir zīdīšanas pozas? Šie un citi jautājumi brīvās nodarbībās, kuru saturu veidosim pašas, vienojoties par katras reizes vadošo tēmu! Kopā gaidīt ir siltāk!

Nodarbības vadīs Linda Lielvārde, kas kopš 2014.gada aktīvi konsultē ģimenes, plānojot un gaidot bērniņu, sniedz atbalstu dzemdībās un palīdz vecākiem pierast pie jaunās dzīves pēcdzemdību periodā, tai skaitā darbojas kā zīdīšanas konsultante, dāvā mazulītim un māmiņai lutinājumu pirtīžās un rebozo aizvēršanas rituālā. 
Linda pēc izglītības ir juriste un ikdienā konsultē uzņēmumus stratēģijas plānošanā un pakalpojumu un procesu pārvaldībā. Organizāciju pārvaldības zināšanas viņa gudri pielieto arī ģimeņu konsultācijās, jo, kā viņa pati apgalvo, visām struktūrām ir līdzīgs dzīvescikls.
Linda ir apguvusi maigās bioenerģētikas un rebozo lakatu praktisko pielietošanu, līdz ar to palīdz vecākiem nonākt labākā kontaktā ar sevi, izprast savas un mazuļa vajadzības, apgūt piemērotākos veidus, lai atslābinātos un nonāktu harmonijā ar notiekošo. Savā darbā Linda izmanto arī Baha ziedus un ēteriskās eļļas, savu senču zināšanas par zāļu tējām, palīdz piemeklēt dažādas pašpalīdzības prakses personības dziedināšanai.
Veltot laiku sev un viens otram, mēs katrs pilnveidojam savu spēju ļauties un plūst, pieaugam mīlestībā un kļūstam Skaistāki.


Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .