ANGĻU VALODAS KURSI PIEAUGUŠAJIEM AR PRIEKŠZINĀŠANĀM

Pēc veiksmīga pavasara kursu noslēguma, TeELPA sāk uzņemšanu jaunajā rudens-ziemas grupā, programmā Pieaugušajiem ar priekšzināšanām. Pateicoties nelielam studentu skaitam (4-6 cilvēki) un pasniedzējas Marikas Apsānes izstrādātajai metodei, Jums būs iespēja trīs mēnešu laikā atsvaidzināt vai papildināt savas angļu valodas zināšanas un kļūt par aktīvu valodas lietotāju.

Mācību programma ir izstrādāta akcentējot runātprasmes un klausīšanās prasmes attīstīšanu. Paralēli mēs strādāsim arī pie lasīšanas un rakstīšanas prasmēm, apgūsim gramatikas likumus, paplašināsim vārdu krājumu un trenēsim izrunu.

Draudzīga, nepiespiesta atmosfēra un efektīva komunikatīvā apmācību metode palīdzēs pārvarēt psiholoģisko valodas barjeru pat pašiem kautrīgākajiem runātājiem un veicinās jūsu praktisko valodas pielietojumu reālajā vidē. Ikdienas dzīves situācijas tiek izspēlētas dažādos dialogos un lomu spēlēs, sniedzot iespēju studentiem komunicēt par viņiem aktuālajām tēmām. Vislabākie rezultāti tiek sasniegti, kombinējot mūsdienīgus adaptētos valodu mācību līdzekļus (mācību grāmatas, audio un video ierakstus) ar autentiskajiem mācību resursiem (sociālie tīkli, youtube, radio podkasti, dziesmas, filmas, publikācijas un e-pasti).

Nodarbības notiks divreiz nedēļā: otrdienās un ceturtdienās no plkst. 10:00 līdz 11:30.

Gaidīsim Tevi uz pirmo nodarbību, kurā noteiksim pašreizējo zināšanu līmeni, nospraudīsim mācību mērķus, noteiksim galvenos mācību virzienus (sarunvaloda, klausīšanās, rakstīšana, gramatika u.c.) un izvēlēsimies piemērotāko mācību programmu.

Nodarbības vada Marika Apsāne, angļu valodas pasniedzēja ar 8 gadu pieredzi, kas regulāri pilnveido savas profesionālās prasmes Latvijā un ārzemēs. 

Mēneša dalības maksa (par 8 nodarbībām): 70 eiro. 1 nodarbības ilgums: 90 min.

 Pieteikšanās pa tālruni 29602277.    


Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .