'Fraktālā zīmēšana

Tieši tagad ir īstais laiks, lai piestrādātu pie savu un savu bērnu programmu apzināšanās un izmainīšanas. Piedāvājam to darīt ar fraktālās zīmēšanas palīdzību.

Tas ir pavisam vienkārši - Tu pēc mūsu izskaidrotiem noteikumiem uzzīmē zīmējumu, pēc kura varēs atklāt Tavus personības resursus, kā arī noskaidrot blokus, iespējamas slēptās vai apzinātās traumas un vietas, kur ir stāvoša enerģija. Pēc tam, atbilstoši pasniedzējas noteiktam fraktālās zīmēšanas korekcijas ciklam, turpināsi zīmēt individuāli uzdotus uzdevumus, ar kā palīdzību varēsi atklāt un pārradīt savu personību, veidojot krāsainu un priekpilnu ikdienu.
Fraktālā zīmēšana gaidību laikā palielina arī gaidāmā bērniņa nākotnes iespējas un jo īpaši attīsta viņa IQ un emocionālo inteliģenci. 

Savai rokai iemācot jaunus ceļus, virzienus, kustības, spiedienu, mēs radām jaunus savienojumus starp savu smadzeņu neroniem, tā rodas jaunas iemaņas un ieradumi, kas ļauj uz dzīves realitāti paskatīties no cita skatu punkta un iedod mums tik ļoti nepieciešamās spējas to pamainīt mums vēlamajā virzienā - savam un Visuma kopējam labumam!
Zīmējot mēs vairosim spēju dažādot savas sajūtas un emocijas, dažādot savu pieeju, dažādot intensitāti, atklāsim savus slēptos resursus un modināsim jaunus talantus!

Pirmajā nodarbībā zīmēsi un krāsosi diagnosticējošo fraktāli, pēc tam vēl 2 diagnosticējošos fraktāļus mājās. Nākamajā nodarbībā saņemsi skaidrojumu par to, ko pauž šie 3 fraktāļi, kādus Tavus resursus tie atklāj un kādas kustības un krāsas Tev izmēģināt, lai sasniegtu savā dzīvē izrāvienu (visās jomās un jautājumos vienlaicīgi). Pēc tam saņemsi individuālu uzdevumu korekcijai. Klātienē vai attālināti atrādot katru koriģējošo fraktāli, saņemsi nākamo korekcijas uzdevumu. Pirmie 4 koriģējošie fraktāļi rada redzamas izmaiņas ikdienas dzīvē (iekustas jautājumi, kuros ilgstoši nav bijis risinājuma), nākamie 7 fraktāļi nostiprina izmaiņas un pēdējie 7 izmaiņas padziļina.

Nāc un pamēģini! Sāc ar vienu!

Ņem līdzi melnas pildspalvas, krāsainos zīmuļus un A4 rasēšanas vai zīmēšanas papīru.

Iedvesmos un pārmaiņās atbalstīs biedrības "Spēkavieta" dibinātāja un pārmaiņu konsultante, sertificēta dūla Linda Lielvārde!
Linda fraktāļu pasauli iepazinusi pie Fraktāļu metodes autores T.Polujahtovas un ikdienā ar lielu prieku arī pati rada fraktāļus, atklājot jaunus ceļus brīnumainām pārmaiņām.
Linda arī skaidros, kādas personības iezīmes redzamas radītajos fraktāļos un palīdzēs atrast īstos punktus, lai iekustinātu savu dzīvi un padarītu to priekpilnāku!

Iespēja pēc nodarbības pieteikties arī uz individuālu lutināšanu rebozo lakatos.

Dalība nodarbībā - 15 EUR vai tik, cik Tev šobrīd ir harmoniski.
Īpaši mīļi gaidītas topošās māmiņas un māmiņas ar mazulīšiem. Drīkst kavēt jeb būt savā ērtajā dienas ritmā. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Pieteikties: pa tālruni 29295660 (sms: Fraktāļi TeElpa) vai PM Spēkavieta vai Lindai personīgi

Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .