Sievišķības rīti

Kamēr mazulis miedziņā vai darbā pusdienlaiks, sapucējamies un tiekamies uz kopīgu tēju vai kafiju, veselīgām uzkodām un brīnišķīgām, labsajūtu ziedinošām sarunām. Tu jau sen esi pelnījusi laiku tikai sev!

Nodarbības vadīs dažādi pieaicināti speciālisti, katru reizi izziņojot tēmu, lai būtu gan darbs ar sevi, relaksācija, prieks ķermenim un spogulim.

Mierīgās un gaišās noskaņās - aromātisko eļļu vai svaigi grieztu ziedu ieskautas, skanot dažādai iedvesmojošai mūzikai, pētīsim un padziļināsim savas sievišķības dažādos aspektus.

Gaidāmas šādas secīgas tēmas:

- sieviete meita un princese - kā izzināt, izprast un sakārtot attiecības ar vecākiem;
- sieviete māsa - kā izzināt, izprast un sakārtot attiecības ar brāļiem, māsām (arī mirušiem, pusbrāļiem, pusmāsām), draudzenēm;
- sieviete māte - kā kopt savas un bērnu attiecības, kā nekļūt par māti savai otrai pusei;
- sieviete ciltsmāte - kā vairot visas dzimtas spēka plūdumu caur sevi uz tālākajām pasaudzēm;
- sieviete mīļākā (kurtizāne) - kā savalcināt, vairot seksualitāti, priecāties par savu ķermenim;
- sieviete mīļotā - kā būt tai, pie kuras atgriežas, par kuru gādā;
- sieviete "ragana" - kā strādā sieviešu vēlēšanās, domas (pozitīvās un negatīvās);
- sieviete sieva - kā uzturēt pavardu un dzirksteli, spēt integrēt dažādās lomas;
- sieviete mūza un dieviete - kā iedvesmot apkārtējos un jo īpaši savu mīļoto;
- sieviete zeme - kā vairot planētas un Visuma labturību caur sevi;
- sieviete viedā - kā pavaidot savas prāta un sirds zināšanas.

Sarunas vadīs pārmaiņu konsultante Linda Lielvārde no biedrības "Spēkavieta", ierādot dažādus pašizzināšanas ceļus, pavadot meditācijās vai vadot nelielus sistēmiskos sakārtojumus pēc Helingera metodes, lai dziļāk izzinātu savus aspektus.

Iepazīsim savas vibrācijas katrā no aspektiem un kādas vīrišķās vibrācijas tās piesaista, dalīsimies un rosināsim viena otru uz ikdienas prieka vairošanu.

Reizi mēnesī tiksimies bez nopietnajām sarunām un vienkārši pucēsimies, pieaicinot vizāžistu vai frizieri vai arī radīsim kaut ko dvēselei tīkamu (piemēram, liesim sveces, pagatavosim auskarus un sapņuķērājus).

Pieteikšanās uz visu kursu vai vēlākais dienu pirms konkrētās nodarbības, atzīmējoties pie nodarbības kā "Going" vai rakstot PM TeElpa lapā vai ar sms/whatsapp ziņu "Sievišķība" uz tālruni: 22020936.

Piesakies laicīgi, jo grupā vietu skaits ierobežots, lai varētu nodrošināt pietiekami intīmu gaisotni, atbildes uz individuāliem jautājumiem un atklātu dalīšanos.
Dalība: ziedojums 15 Eur par nodarbību.

Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .