Vecāku un vecvecāku nodarbību cikls "Gaidīsim kopā"

Tiksimies pirmdienās, sākot ar 8. janvāri, plkst.19.00-20.30.
Nodarbības vadīs praktizējoša dūla (apmācībā) un zīdīšanas konsultante Linda Lielvārde.
Linda kā dūla praktizē jau 4 gadus un ar lielu prieku ir līdzās ģimenēm, sagaidot bērniņus. Linda aktīvi apgūst arī sistēmisko terapiju un ir aizrautīga dzimtu pētniece, tāpēc savās nodarbībās parasti vērš uzmanību uz dzimtu programmām un to, kā dzimtas spēku izmantot kā atbalstošu resursu, ģimenē ienākot jaunam bērniņam.

Nodarbībās dalīsimies ar sajūtām, lai padarītu gaidīšanas laiku interesantāku, krāsaināku, gaišāku un vienlaikus arī gūtu informāciju par svarīgāko saistībā ar gaidību laiku, dzemdībām un pēcdzemdību periodu. Nodarbību saturs piemērots arī vecākiem un vecvecākiem, kas jau sagaidījuši savu atvasīti, un vēlas padarīt vieglāku pēcdzemdību laiku (tai skaitā, pārstrādājot dzemdību pieredzi).


Nodarbības ietver gan sarunas, gan praktiskus padomus, gan dažāda veida lutināšanu (meditācijas, šūpināšanu rebozo lakatos, aromeļļu noskaņas u.c.). Šis būs apstāšanās vakars, laiks sev - lai uzzinātu, izprastu un sajustu.

Pieteikšanās, rakstot PM Spēkavieta lapā vai ar sms/whatsapp ziņu "Gaidīsim kopā" uz tālruni: 29295660.

Piesakies laicīgi, jo grupā vietu skaits ierobežots (līdz 8 ģimenēm), lai varētu nodrošināt pietiekami intīmu gaisotni, atbildes uz individuāliem jautājumiem un atklātu dalīšanos.

Dalība: 10 Eur, pārim - 15 Eur.
Maksājot par visu nodarbību ciklu uzreiz: 80 Eur, pārim 120 Eur.

Nāc viena, ar partneri vai topošo vecmāmiņu - gaidīts ir katrs!Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .