Pasniedzēja: Kitija Tone
  Laiks :  Pirmdienas 17.30
  Piektdienas 17.00
 Dalības maksa :  5  Eur 

Hey! Mani sauc Kitija Tone-esmu licencēta Zumba,Zumba Kids un Kids Jr.(3-6 gadi) instruktore.Kopš bērnības esmu dejojusi gan tautiskās dejas,gan rokenrolu,gan salsu,bet dažos vārdos,kā atklāju sev Zumbas maģiju. Zumba ir vidēji augstas intensitātes deju fitness,vienlaicīgi arī kardiotreniņš,tomēr katra nodarbība ir kā ballīte,jo dejojam enerģisku ritmu pavadībā un pozitīvā gaisotnē.Kāda ir Zumbas panākumu atslēga?Ļoti vienkārša-Zumba ļauj mums pamodināt sevī pozitīvo enerģiju,kļūt mazliet labākiem un,jā, priecīgākiem,nodejojot nost stresu( un varbūt arī kādu kilogramu).Zumba nav sacensības, kur kāds ir labāks,skaistāks vai foršāk dejo-mēs dejojam sev,un katrs treniņš ir pozitīvas enerģijas apmaiņa starp treneri un studentiem!Zumbā nav nekādu ierobežojumu- Tu vari dziedāt līdzi dziesmām,saukt skaļi woop woop,dejot un smieties.Tev nav jābūt arī dejotājam ar pieredzi, jo Zumba ir domāta ikvienam!

Zumba KIDS ir paredzēta bērniem vecumā no 6-12 gadiem,bet,protams, reizumis ir tā, ka nāk arī jaunāki vai vecāki bērni.Zumba Kids programma atšķiras ar to,ka svarīgi ir būt licencētam trenerim, kur apmācības procesā ļauj saprast bērnu psiholoģiju,arī deju kustības un soļi tiek piemēroti tā,lai bērnam būtu interesanti un viegli sekot līdzi.Šajā vecuma grupā mēs mācāmies ne tikai dejot un dziesmu horeogrāfijas,bet arī sadarboties grupā,gan būt līderim(piem,viena no deju rotaļām ir izaicinājums bērniem-iejusties Zumba trenera vietā.)Protams,Zumba Kids ir treniņš,tomēr mēs mācāmies savādāk-apgūstam dažādus ritmus,deju soļus un horeogrāfijas jautrā gaisotnē caur rotaļām.

Zumba Kids Junior programma ir paredzēta pašiem mazākajiem vecumā no 2, 5 - 5 gadiem.Dievinu šo Kids Jr.programmu.jo tā ļauj pamodināt arī bērnu sevī-mēs rotaļājamies, mācamies deju soļu pamatus,bet tai pat laikā Zumba Kids Jr. ir ļoti izglītojoša mazajiem ķipariem- paši mazākie informāciju uztver bieži vien vizuāli,tadēļ,lai iemācītos deju,tai vienmēr ir savs stāsts.Nodarbībā tiek izmantoti attēli(tā mēs iemācamies arī iepazīt apkartējo pasauli-dzīvniekus,dabu,ģeogrāfiju),rotaļlietas,bumbas.Pačukstēšu noslēpumu-pirmajā dziesmiņā, ko mēs macīsimies,mēs ceļosim ar pingvīniem apkart pasaulei.Mazajiem ķipariem pirmajās nodarbībās droši var būt līdzi mammas(tēti,omes,utt.),lai palīdzētu mazajiem ķipariem iejusties.Un, protams, katru nodarbību ir dejas, dziesmas, sarunas,rotaļas un veicināšanas balviņas(piem.,uzlīmes).

Zumba nodarbības bērniem notiks divās vecuma grupās: pirmdienās  17.30 notiks  ZUMBA kids junior,  bērniem vecumā  no 2,5 -5 gadiem un piekdienās 17.00 ZUMBA KIDS, bērniem vecumā no 6 -12 gadiem. Dalība 5 Eur.

Ja arī tu vēlies pacilātu garastāvokli, enerģijas pieplūdumu, laimes sajūtu vairāku dienu garumā,nāc un piesakies jau šodien pa tālruni 20275522 vai 22020936.
Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .