Limfodrenāžas procedūras

Masāžas salons ”Rolletic Original”, TeElpā piedāvā Limfodrenāžas procedūras

Viena reize 10 Eur/h
Abonements:
10 reizes
80 Eur
Pēc individuāla pieraksta, zvanot pa tālruni: 20275522
Limfodrenāžas masāžas ilgums: 1 stunda

Kas ir limfa un limfātiskā sistēma?

Limfa (lat. lympha) - dzidrs šķidrums, kas cirkulē cilvēka limfātiskajā sistēmā, kurā nav eritrocītu un trombocītu, bet ir daudz limfocītu. Limfātiskā sistēma ir atbildīga par organisma attīrīšanu.

Kādā veidā notiek organisma attīrīšana?

Cilvēka organismā ir aptuveni 1-2 litri limfas. Šis šķidrums ir piepildīts ar toksīniem, šlakvielām, infekciju ierosinātājiem, baktērijām, kā arī parazītiem, kuri mūsu organismā nokļūst dienas laikā ar pārtiku, piesārņotu gaisu u.c. Pa limfvadiem limfa ar visiem šiem „atkritumiem" nokļūst limfmezglos, kuri filtrē, aiztur mikrobus un attīra limfu no baktērijām un vīrusiem. Reģenerētā limfa atgriežas asinsrites sistēmā, bet baktērijas un toksīni tiek ārā pa vairākiem izvadceļiem, kur galvenie ir urīns un sviedru dziedzeri.

Kā mēs varam panākt pareizu limfas plūsmu?

Pareiza limfas plūsma tiek nodrošināta tad, kad strādā ap limfvadu esošie muskuļi. Ja mums ir mazkustīgs dzīvesveids, tad limfas kustība ir palēnināta.
Lai limfātiskā sistēma darbotos pareizi un visi vīrusi, toksīni, baktērijas pēc iespējas ātrāk tiktu izvadīti ārā, mums pietiekami daudz jākustas, jādzer ūdens un veselīgi jāēd.Tomēr daļai cilvēku trūkst gandrīz jebkādu nopietnu fizisku aktivitāšu. Pietiekami izkustināt limfu var neizdoties pat tad, ja sieviete apmeklē kādu sporta centru. Tieši tāpēc tika izgudrots limfas stimulācijas aparāts.

Kas ir Roletic Orginal?

Roletic orginal ir limfas stimilācijas aparāts, kas, strādājot ar ādas virsmu un muskuļiem, stabilizē fiziskās veselības stāvokli, padarot mūsu ārējo izskatu daudz pievilcīgāku. Procedūras laikā tiek masētas atsevišķas ķermeņa daļas.

Kā strādā Roletic Orginal?

Masāžas laikā limfas plūsmas ātrums desmitkāršojas. Masāža refleksīvi iedarbojas uz visu limfas sistēmu, uzlabo tās tonusu un vazomotoro funkciju, mazina limfas sastāvēšanos audos, audu pietūkumu un uzlabo vielmaiņu. Pēc masāžas uzlabojas gāzu, minerālsāļu izdalīšanās no organisma. Sievietes atzīmē enerģijas pieplūdumu, mierīgāk un labāk guļ, pieaug darba efektivitāte. Limfas stimulācijas labums ir arī faktā, ka tā var palīdzēt atbrīvoties no liekā svaru un samazināt ķermeņa apkārtmēru. Masāžas laikā tiek iedarbināti ārējie muskuļi. Notiek darbs ar ādas virsmu, līdz ar ko iegūstam tonizētus muskuļus, slaidāku augumu, tvirtāku un stingrāku ādu, kā arī mazāk izteiktu tūsku un celulītu. Visi šie procesi notiek pateicoties limfas plūsmas stimulēšanai un līdz ar to - organisma attīrīšanai.

Limfas stimulācijas masāžas kopējā ietekme uz veselības stāvokli:

Uzlabojas limfas un asins cirkulācija
Uzlabojas zarnu trakta darbība
Uzlabojas vielmaiņa
Uzlabojas locītavu stāvoklis
Samazinās pietūkums

Samazinās smaguma sajūta kājās

Samazinās galvassāpes

Samazinās ādas slimību simptomi

Notiek plaša spektra slimību profilakse
Uzlabojas metabolisma produktu izvadīšana
Audi iegūst nepieciešamās barības vielas un skābekli

Limfas stimulācijas masāžas ietekme uz ārējo izskatu un ādu:

Samazinās apkārtmērs viduklim, gurniem, augšstilbiem, rokas delmiem
Samazinās svars

Notiek problēmzonu korekcija

Samazinās celulīts

Darbojas kā pīlings

Uzlabojas un izlīdzinās ādas struktūra

Noņemas atmirušie epidermas slāņi

Sejas un ķermeņa āda iegūst veselīgāku krāsu
+ 371 202 755 22     Anita Lāce    info@teelpa.lv

Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .