Dzimšanas dienu programmas

Ceļojums laikā

Programmas laiks: 1 stunda
Cena: 45 Eur

Pie visforšākajiem bērniem uz dzimšanas dienu ierodas meitene ALĪ. Tai ceļojuma somā ir laika pulkstenis, kuru var griezt tikai jubilārs. Laika pulkstenis dzimšanas dienas dalībniekiem liek ceļot laikā un iesaistīties interesantās, ar konkrēto laiku, saistītās aktivitātēs. Kā tas notiek? To varēs pastāstīt un parādīt tikai meitene Alī, tādēļ piesakies laicīgi, lai savā ceļojuma kartē, var iekļaut ciemošanos arī pie Tevis! 


Mazā Raganiņa dodas uz Valpurģu nakti

Programmas laiks: 1 stunda
Cena: 45 Eur

Mazā Raganiņa ir ceļā uz Valpurģu nakti, bet līdz tam, viņai vēl jāierodas uz Tavu dzimšanas dienas ballīti veikt dažādus pārbaudījumus Tev un Taviem viesiem. Viņa  vienmēr ierodas tur, kur viņu gaida un uzbur tiem  brīnumus un prieku!

Prinču un princešu ballīte ar meža Laumu

Programmas laiks: 1 stunda
Cena: 45 Eur

Uz ballīti ir ierodas jubilāra viesi -  princeses, prinči un meža Lauma. Būt par prinčiem un princesēm nemaz nav viegli, jo tiem jāpierāda Laumai, cik radoši, prasmīgi un veikli tie patiesībā ir!!!


Zumba bērnu ballīte

Programmas laiks - 1 stunda

Cena- 45 Eur

Ballīte noris vieglā, enerģiskā, pozitīvā gaisotnē, kur caur rotaļāšanos bērni mācās dejot un izjust ritmu!Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .