Kas ir Limfodrenāžas masāža?

Limfodrenāžas masāža - iedarbojas uz ķermeni, liekot  limfai cirkulēt desmitiem reižu ātrāk nekā, piemēram, cilvēkam sēžot mājās mīkstā dīvānā. Tā kā limfa ir atbildīga par organisma attīrīšanu, masāžas lieliski palīdz attīrīt organismu, uzlabot asinsriti, mikrocirkulāciju. Noņem uztūkumu, samazina lieko svaru un padara ādu tvirtu un gludu. Tā izdara visu, lai celulītam nebūtu iemesla uzkavēties mūsu ķermenī. Limfodrenāžas masāža ir ļoti ieteicama arī jaunajām māmiņām, jo palīdz ātri atgūt formu pēc dzemdībām.

Limfodrenāžas masāža notiek šādi - trenažierim ir rotējoši masāžas rullīši. Lai gūtu masāžas efektu, tiem piespiež - vispirms pēdas, tad kāju apakšstilbus, augšstilbus, sānus, roku augšstilbus, šādā veidā ļoti pamatīgi tiek izmasēts viss ķermenis.

Sievietēm limfodrenāžas masāža patīk arī tāpēc, ka ar to var iedarboties uz ķermeņa daļām, kas parasti ir visgrūtāk "uzlabojamas", piemēram, var intensīvāk masēt dibenu vai augšstilbus, lai dabūtu prom celulītu. Pēc nogurdinošas darba dienas var vienkārši izmasēt tikai pēdas. Pēdās ir daudz punkti, kas ir atbildīgi par visām organisma sistēmām. Reizēm pēdas masāža ir kutinoša un  smejoties  mēs vēl varam uzņemt C vitamīnu!

Limfodrenāžas masāžas efekts ir redzams ļoti ātri - jau pēc pāris nodarbībām ievērojami samazinās ķermeņa apkārtmērs - īpaši viduklī un uz kāju augšstilbiem, uzlabojas muskuļu tonuss, āda kļūst tvirtāka un elastīgāka. Ar šo masāžu var efektīvi novērst "mīlas rokturīšus" virs gurniem, riepu uz vēdera, kā arī nostiprināt roku augšdelmu muskulatūru. 

Vingrinājumu secību skatīt:https://www.youtube.com/watch?v=Gvc5X66cwSc
 
Pie mums, mazajā zālē, darba dienās ir pieejami Limodrenāžas masāzas trenežierii.

Pieteikšanās pēc pieraksta, zvanot pa tālruni: 20275522

Procedūras ilgums - 1 h, cena - 10 Eur. Abonements 10 reizes - 80 Eur.

Jāvelk ērts apģērbs, zeķītes un jāņem līdzi 0.5 l ūdens!


Teelpa © 2016 Autortiesības aizsargātas

 .